Günlük yaşamda yanınızdan ayırmadığınız çantanızın, sizin kişiliğinizi yansıtacak modern bir yüze ve tasarıma sahip olmasını istemez misiniz?

Uzay – gezegen temalı ip büzgülü tasarım sırt çantası modelimiz; farklı, özgün ve şık görünümüyle tarzınızı öne çıkaracak. Galaksinin rengarenk görünümünden esinlenerek özel olarak tasarlanmış olan bu çanta modeli, çevrenizdeki herkesi büyüleyecek. Diğer özel tasarım çanta modellerimiz için buraya tıklayabilirsiniz.

Tasarım ve Çizim Hakkında Bilgi

Çok Amaçlı Kullanım

Bu sırt çantası modeli, yapısı gereği gündelik kullanıma uygun olduğu gibi; makyaj çantası, spor çantası, alışveriş çantası, plaj çantası, evrak ve laptop çantası olarak da kullanılabilir.

Doğa dostu %100 Pamuk Kumaş

Doğa dostu çanta tasarımımız, %100 pamuklu kumaştan 35×40 cm ölçülerinde üretilmektedir. Uzay – gezegen temalı bu model, ip büzgüsü ile oldukça pratik bir kullanım imkanı sağlamaktadır. Çantanın ipli kısmı; hem sırt askısı olarak kullanılmakta, hemde ağız kısmını kapatmak için kullanılmaktadır.

İp Büzgülü Bez Sırt Çantasının Özellikleri

*Yüksek çözünürlüklü baskı,
*Doğa dostu %100 pamuklu sağlam kumaş,
*Çok amaçlı kullanımlara uygun 35×40 cm ölçü,
*Modern görünüm, ipli yapısıyla pratik kullanım,
*Unisex kullanıma uygun hem erkek, hem kadın bez sırt çantası,
*Adrese ücretsiz kargo ile teslimat.

Baskı ve Kargo Süreci

Çantalar kişiye özel olarak üretildiği için, siparişinizin ardından baskı süreci 1 ila 3 hafta arası sürebilmektedir. Genellikle 1 hafta içerisinde çantanız hazır olmaktadır. Kargo ise mesafeye göre 1-3 iş günü içerisinde gerçekleşmektedir.

Merak ettiğiniz bazı soruların cevaplarını ‘Sık Sorulan Sorular’ sayfamızdan alabilirsiniz.

Ayrıca ekibimizle iletişime geçmek için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz. Hızlı bir şekilde size dönüş sağlanacaktır.

Tasarım ve Çizim Hakkında Bilgi