Sevgililer günü, doğum günü, yıl dönümü, yeni yıl gibi özel günlerinizde farklı hediye arayışı içerisindeyseniz; erkeğe hediye ne alınır, kadına hediye ne alınır, sevgiliye hediye ne alınır derdinden sizi kurtarıyoruz. Bu kişiye özel illüstrasyon tasarım hediyelik Çay – Kahve Fincanları tam size göre.

Sevdiklerinizi çok mutlu edecek olan bu baskılı hediye Çay – Kahve Fincanı tasarımları, seramik malzeme üzerine baskı alınarak üretilmektedir. Ürünün iç hacmi 190 ml’dir.
Ürünümüz ücretsiz kargo seçeneği ile size ulaştırılacaktır.

Ürünün Özellikleri:
Malzeme: Seramik,
Hacim: 190 ml,
Zarif tasarım,
Kişiye özel illüstrasyon çizim,

Fotoğraf Sizden Çizmesi Bizden…
Siparişinizi verdikten sonra, çiziminize sizinle birebir iletişim kurarak başlıyoruz. Tarafımıza tam karşıdan veya yan profilden çekilmiş, çözünürlüğü yüksek ve aydınlık bir ortamda çekilmiş fotoğraflar gönderiyorsunuz. Fotoğraflar ne kadar kaliteli ve çözünürlüğü yüksek olursa, çizim de o kadar güzel olacaktır. Zira çizerken yüzünüzün tüm detaylarını görmemiz gerekiyor. O nedenle yakın plandan sadece yüzünüzün fotoğrafı yeterli olmaktadır.

Revizyon ve Onaylama Süreci 
Gönderdiğiniz fotoğraflar baz alınarak tasarlanan Çay- Kahve  Fincanı üzerine illüstrasyon çiziminiz sona erdiğinde, revizyon süreci başlamaktadır. Bu aşamada ufak tefek renk ve kıyafet modeli üzerinde değişiklikler yapmaktayız. “Burnum küçülsün”, “saç rengim açılsın” vb. istekleriniz için sadece iki adet değişiklik yapma hakkınız vardır. Gönderdiğiniz fotoğraf örneği üzerinden çizim gerçekleştirildiğinden revizyon esnasında beden ve duruşta değişiklik yapılmamaktadır. Çiziminiz tamamlandığında sizden onay alındıktan sonra baskıya gönderilecektir.

Süre ve Kargolama Bilgisi
Çiziminiz ortalama 3 iş günü içerisinde tamamlanmaktadır. (Genellikle daha erken bitmektedir.) Matbaadaki yoğunluk durumuna göre baskı süresi 1-4 hafta sürebilmektedir. Kargo aşaması ise bulunduğunuz şehre göre maksimum 3 iş günü sürmektedir. En uzun süreler dikkate alındığında Çay-Kahve Fincanınız 4-5 hafta gibi bir sürede size ulaşacaktır.
Ürünümüz ücretsiz kargo seçeneğiyle size ulaştırılacaktır.

Ek Bilgiler:
Çizim, baskı ve kargolama işlemleri tamamlandıktan sonra; hazırlamış olduğumuz çiziminizi, poster baskı, t-shirt vb. farklı tasarımlarda da kullanabilmeniz için size dijital ortamda (e-posta vb.) göndermekteyiz.

Merak ettiğiniz bazı soruların cevaplarını ‘Sık Sorulan Sorular’ sayfamızdan alabilirsiniz.

Tasarım ve Çizim Hakkında Bilgi