Merak ettiğiniz soruların cevaplarını hızlı bir şekilde alabilmeniz için bu sayfayı hazırladık. Eğer burada yazanlar dışında bir sorunuz olursa lütfen çekinmeyin bize sorun. Sizin için buradayız 🙂

Instagram: @nanikdesign

E-Posta: info@nanikdesign.com

1) Davetiye tasarımı yaptırmak istiyorum ilk adım nedir?
C: Ürünlerimiz el emeğidir. Size özel çizim yapılacağı ve tasarımcı bu işe ruhuyla duygularını katacağı için, karşılıklı saygı ve sempatiyi yakalamak çok önemli. Evlenerek yaşamınızda güzel bir adım atıyorsunuz, ilk beklentimiz pozitif olmanız. Haydi kocaman gülümseyin ve sizi çizmeye başlayalım!

2) Davetiye ücreti ne kadar?
C: Biliyoruz, evlenirken bir çok masraf sizi sizden alıyor. Bu nedenle fiyatlarımız bütçenize dost olacak şekilde hazırlandı. Ürünlerin fiyat bilgisi kendi açıklamalarında yazmaktadır. Kampanyası varsa içerisinde belirtilmektedir. Fiyat politikamızda pazarlık payı yoktur. Lütfen teklif etmeyiniz.

3) Kağıt kalitesi ve ölçüsü nedir?
C: 16,8×11 cm ebatlarında 350 gr.  1.kalite kuşe kağıttır. Yani özetle kaliteli çok şık bir kağıt diyebiliriz. (Matbaa opsiyonu nedeniyle ölçü 10×17 cm’de olabilmektedir. Detaylı bilgiyi rezervasyonunuz esnasında tasarımcımızdan alabilirsiniz.)

4) Zarf fiyata dahil mi? Zarf çeşitleriniz var mı?
C: Davetiyelerimizi size baskıdan çıktığı haliyle gönderiyoruz. Zarf temini size aittir. Ancak davetiyenize uyacak en şık, en güzel zarfı bulabileceğiniz yerler hakkında fikirler veriyoruz merak etmeyin 🙂

5) Çizim işi nasıl oluyor fotoğraf mı göndereceğiz?
C: İşin en güzel ve en zevkli kısmı burası. Sizlerle tanıştıktan sonra, bize yüksek çözünürlüklü fotoğrafınızı gönderiyorsunuz ve çizime başlıyoruz. (Çizimi harika olsun diye fotoğrafçıya gidip özel çekim yaptıran çiftlerimiz var. Size de önerimiz bu yönde olacaktır. Yüksek çözünürlüklü yüzünüzün tüm detaylarının göründüğü bir fotoğraf çektirebilirsiniz. Bu kısım size kalmış.) Fotoğraftaki görüntünüz ne ise, çiziminiz de aynısı olacaktır. Bu nedenle gerçekten kendinizi çok beğendiğiniz, davetiyenizde olmasını istediğiniz fotoğrafları bizimle paylaşın.

6) Gönderdiğimiz fotoğrafı çizime mi dönüştürüyorsunuz? Gerçekten çiziyor musunuz?
C: Bu soruyu sormadığınızı farz ediyoruz. Tabii ki birebir çiziyoruz. Fotoğraftaki her bir detayınız olduğu gibi çizime geçer. Sonra sizin istediğiniz çenem dar olsun, saç rengim biraz daha açılsın, burnum hafif küçülsün gibi detayları birlikte yaparız.

7) Benim aklımda başka bir tasarım var onu da çizebilir misiniz? Fiyat aynı mı olur?
C: Fiyatlar gelin ve damat olmak üzere iki kişinin çizimine göre ayarlanmıştır. Bir üçüncü veya dördüncü materyalin eklenmesi fiyatı değiştirecektir. Sizlere sunduğumuz hazır modellerimiz vardır. Aralarından seçtikleriniz dışında extra bir materyal (kişi, hayvan, ev, araba, motosiklet vb. ) eklenecekse fiyatlar değişecektir. İletişime geçtiğinizde aklınızdaki fikre göre tasarımcımız size yardımcı olacaktır.

8) Fotoğrafı gönderelim, önce siz bizi çizin bir görelim beğenirsek alalım olur mu?
C: Bu şekilde çalışmıyoruz. Çizimlerin nasıl görüneceğini merak ediyorsanız, web sitemizde veya sosyal medya hesaplarımızda çeşitli örnekler mevcut onlara göz atabilirsiniz.

9) Ücreti peşin mi alıyorsunuz?
C: Yapılan tüm alışverişlerde olduğu gibi bu alışverişinizde de ödemeyi gönderdikten sonra işlemleriniz başlıyor.

10) Süreç hakkında bilgi verir misiniz ne kadar sürüyor?
C: Fotoğraflar gönderiliyor ve aralarından en güzeli tasarımcıyla birlikte tarafınızdan seçiliyor. Seçim sonrası ödeme yapılarak alış veriş işlemi tamamlanıyor ve size çizim yapılacak olan tarih aralığı rezerve ediliyor.
Rezervasyon tarihiniz geldiğinde, ortalama 3 iş günü içerisinde çiziminiz tamamlanıyor. 2-4  hafta içerisinde matbaadaki baskı kısmı bitiyor. (Matbaanın yoğunluğuna göre genellikle 1 hafta içerisinde işlem tamamlanmaktadır.) Yaklaşık 2-3 iş gününde de kargo gerçekleştirilerek davetiye elinize ulaştırılıyor.

11) Rezervasyon günü çok uzun süre de mi gelir?
C:  Genellikle aynı gün içerisinde çiziminize başlayabiliyoruz. Tasarımcımızla iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

12) Kargo ücreti sizden mi bizden mi?
C: Davetiye kategorisindeki ürünlerimiz, ücretsiz kargo ile adresinize gönderilmektedir.