Bu Kişiye Özel Kanvas Tablo Sizi İfade Edecek

Farklı, neşeli ve sizi anlatan üzerinde çizimlerinizin olduğu bir kişiye özel kanvas tablo  ile duvarlarınızı süslemek istemez misiniz?  Biz de size özel çizdiğimiz bu neşeli ürünümüzle tüm gün duvarlarınızda  olmaktan gurur duyacağız.

Fotoğraf Sizden Çizmesi Bizden…

Bunun için yapmanız gereken info@nanikdesign.com e-posta adresimize çizilmesini istediğiniz, çözünürlüğü yüksek ve aydınlık fotoğrafınızı göndermek. Fotoğraflar ne kadar kaliteli ve çözünürlüğü yüksek olursa,  çizim de o kadar güzel olacaktır. Zira yüzünüzün tüm detaylarını görmemiz gerekiyor.  Ardından tarafınızdan ödeme alınacaktır ve adınıza çizim tarihi rezerve edilecektir.

Fotoğraf seçiminden sonra çizim 3 iş günü civarında tamamlanır. Sizden  onay alındıktan sonra basıma gönderilir. Basıma gönderildiği günün ertesi iş günü kargoya verilir ve kanvasınız hediye paketi ve küçük notunuzla birlikte alıcısına teslim edilir 🙂 Kargo ücretsizdir. Aras veya MNG kargo olarak iki ayrı kargo şirketinden birini tercih edebilmektesiniz.

Kanvas Tablonun boyutu 30×30 cm’dir.

Ürünün fiyatı iki kişinin çizimi için geçerlidir. Ekleyeceğiniz her bir extra kişiden fark alınacaktır.

Tablonuz 1 Haftada Teslim…

Teslimat süresi 1 haftadır. (3 gün çizim, 2 gün baskı, 2 gün kargo.) Eğer aceleniz varsa info@nanikdesign.com adresine mail atarak bilgi verirseniz yoğunluk durumumuza göre sizi öne  alabiliriz. Siparişiniz sonrası hazırlamış olduğumuz çizimi; kupa baskı, poster baskı vs. tasarımında kullanabilmeniz için size gönderiyoruz.

Merak ettiğiniz bazı soruların cevaplarını ‘Sık Sorulan Sorular’ sayfamızdan alabilirsiniz.

Tasarım ve Çizim Hakkında Bilgi