Sevdiklerinizi ona özel bir çizim vererek mutlu etmeye ne dersiniz? Sevgililer günü, yılbaşı, doğum günü, babalar günü, anneler günü veya diğer özel günlerde sıradan hediyeler vermek yerine bu defa farklı bir şey denemek istiyorsanız Nanik Design sizin için  bir arkadaşınız, eşiniz veya sizi çizerek özel bir hediye haline getirebiliyor.

Fotoğraf Sizden Çizmesi Bizden…

Bu çizime sahip olabilmeniz için yapmanız gereken info@nanikdesign.com  e-posta adresimize çözünürlüğü yüksek fotoğraflar göndermek ve istediğiniz çizimin hikayesi hakkında bize bilgiler vermek. (Arka planda olması gereken görseller, hikayenizi kurgulayabileceğimiz materyaller vb.)

Fotoğraflar kaliteli ve çözünürlüğü yüksek olursa, çizim de o kadar güzel olacaktır. Çünkü yüzünüzün tüm detaylarını ne kadar net bir şekilde görebilirsek, detayları da o kadar güzel verebiliriz.

Çiziminizi dijital ortamda hazırladıktan sonra,  bardak, saat, tablo, poster, t-shirt, çerçeve  vb.  ürünler üzerine baskı alabilmeniz için PDF ve JPG dosya formatlarında çiziminizi size e-posta yolu ile gönderiyoruz. (Bu dosya formatlarını kırtasiye, ofset veya matbaalarda sorun yaşamamanız için CMYK, 300 DPI niteliklerinde vektör olarak kaydetmekteyiz.)

Çizim Bilgisi

Teslim süresi: Ortalama 1-2 Hafta. (Acil durumlar için lütfen iletişim kurunuz.)

Detaylar için info@nanikdesign.com adresine mail atıp bilgi alabilirsiniz.

Tasarım ve Çizim Hakkında Bilgi