Kır Düğünü konseptine uygun olarak tasarlanan bu düğün davetiyesi modelimiz, illüstrasyon çizim tekniği ile oluşturulmuştur. Gelin ve damadın, nikah masası yerine bir sofrada temsil edildiği bu davetiye örneğinde çiçekler, balonlar, yiyecek ve içecekler ile bir güvercin yer almaktadır.

Standart davetiyelerden sıkılanlar için üretilmiş olan bu tasarım, kişiye özel olarak Nanik Design tasarımcıları tarafından birebir çizilerek üretilmektedir. Yatay şekilde tasarlanmış olan Kır Düğünü Davetiyesi Modelinde; gelin ve damadın ailesi ile davetiye yazısı arka tarafta yer almaktadır. Aynı zamanda kına ve düğün organizasyonlarının adres bilgileri de bu kısımda dilediğiniz şekilde konumlandırılmaktadır.

Kır düğünü davetiyesi modeli 2
Kır düğünü davetiyesi modeli 2

Fiyata Dahil Hizmetler

  • Grafik tasarımcı ile birebir çalışma imkanı,
  • Kişiye özel tasarım ve illüstrasyon çizim,
  • 500 adet baskı (Dilerseniz farklı adetlerde baskı seçeneklerimiz mevcuttur.)
  • Adrese ücretsiz kargo teslimatı,
  • Çizimin daha sonra farklı amaçlarla kullanılabilmesi için, (Kupa Baskı , T-Shirt Baskı, Karşılama Panosu vb.) sizlere dijital ortamda göndermekteyiz.
Tasarım ve Çizim Hakkında Bilgi

Ürün Bilgisi

Ürün Kodu: n1a2n3i4k5d6e7s8i9g10n08

Adet : Standart olarak 500 adet davetiye basmaktayız. Ancak 250 ve 1000 seçeneklerimizde mevcuttur. Sipariş esnasında bu konuda bizlerden bilgi alabilirsiniz. 

Kağıt Tipi: Davetiyelerimiz 1.kalite kuşe kağıt ve 350 gramdır. Oldukça esnek, sağlam ve kaliteli bir kağıttan üretilen davetiyelerimiz, nikah gününüzde sizlere gurur verecektir.

Davetiye Boyutu: Kır Düğünü Davetiyesi Modeli 16,8 x 11 cm boyutunda yatay bir davetiye modelidir.
Kargo: Davetiye kategorisindeki seçeneklerimiz, ücretsiz kargoyla adresinize teslim edilmektedir.

Zarf: Bu davetiye örneği zarfsız bir modeldir. Davetiye zarfı ihtiyacınız olursa sizlere bu konuda çeşitli ipuçları ve tavsiyeler vermekteyiz. Alacağınız davetiye zarf modeli mutlaka davetiyeden 1 cm büyük olmalıdır. Bu hususa dikkat etmenizi öneririz.

Kır düğünü davetiyesi modeli 2
Kır düğünü davetiyesi modeli 2

Davetiye Çizim Süreci

Davetiye modellerimiz sizler için özel olarak hazırlanmaktadır. Kır düğünü Davetiyesi modelimiz, yaz renkleri ve bahar çiçekleri ile tasarlanarak sizlere sunulmuştur.

Siparişinizin ardından, davetiye tasarımı süreci başlamaktadır. Bu kısımda bizlere yüksek çözünürlüklü ve karşıdan çekilmiş fotoğraflarınızı gönderiyorsunuz. Tasarımcımızın onay verdiği fotoğraf seçildikten sonra, illüstrasyon tekniği ile dijital ortamda davetiyeniz hazırlanmaktadır. Dilerseniz fotoğraftakinin dışında farklı renk tonlarında sizleri çizebilmekteyiz. Çiziminizin tüm detayları tamamlandığında revizyon süreci başlamaktadır.

Davetiye Onay ve Revizyon Aşaması

Kır Düğünü Davetiyenizin çizimi tamamlandıktan sonra, tarafınızdan onay istenecektir. Bu aşamada genel vücut duruşuna müdahale etmeden 2 değişiklik yapma hakkınız bulunmaktadır. (Kaşlarım incelsin, burnum küçülsün, göz rengim açılsın, sakal eklensin vb.) Onaylama ve revizyon süreci tamamlandıktan sonra, davetiye tasarımı baskıya gönderilmektedir.

Baskı ve Kargo Aşaması

Kır Düğünü Davetiye Modeliniz, çiziminiz tamamlandıktan sonra matbaaya gönderilmektedir. En iyi ve profesyonel baskı teknolojileri ile davetiyeniz basılmaktadır. Baskı süreci sona erdikten sonra düğün davetiyeniz adresinize ücretsiz olarak teslim edilecektir. Süre 2 ila 4 hafta sürmektedir.

Detaylı Zaman Bilgisi

Çizim: Davetiyenizin modeline karar verdikten sonra, tasarımcımız sizden yüksek çözünürlüklü fotoğraf talep edecektir. En beğendiğiniz ve çizime uygun olan fotoğraf belirlendikten sonra vektörel çizim işlemi başlayacaktır. Çizim, 1 ila 3 iş günü içerisinde tamamlanmaktadır.

Baskı: Davetiyeniz tasarımcımız tarafından tamamlanıp, sizden onay alındıktan sonra anlaşmalı olduğumuz matbaaya gönderilir ve baskı süreci başlar. Bu kısım, matbaanın yoğunluğuna göre 2 ila 4 hafta arasında değişiklik göstermektedir. Genellikle kısa sürede baskı işlemi tamamlanmaktadır.

Kargo: Baskının hemen ardından, davetiyeleriniz ücretsiz kargo kampanyamız kapsamında adresinize ulaştırılmak üzere yola çıkmaktadır. Kargo işlemi bulunduğunuz şehre göre 1 ila 3 iş günü arasında gerçekleşmektedir.

Toplam: En uzun süreler hesaplandığında kargonuz 4-5 hafta içerisinde en geç size teslim edilmektedir. Ancak genellikle 1-2 hafta içerisinde tüm işlemler yapılmaktadır. Mutlaka davetiyelerinizi dağıtmaya karar verdiğiniz tarihten 1 ay kadar önce bizimle iletişime geçiniz.

Ek Bilgiler

Davetiyeleriniz bilgisayar ortamında yüksek çözünürlükle hazırlanmaktadır. Tasarımcımız tarafından çizimleriniz tamamlandığında, sadece davetiyelerinizde değil aklınıza gelebilecek baskı içeren tüm ürünlerde kullanabilmeniz için sizlere PDF yada JPG formatında çiziminizi göndermekteyiz.

Merak ettiğiniz bazı soruların cevaplarını ‘Sık Sorulan Sorular’ sayfamızdan alabilirsiniz.

Ayrıca ekibimizle iletişime geçmek için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz. Hızlı bir şekilde size dönüş sağlanacaktır.

Tasarım ve Çizim Hakkında Bilgi