Nanik Design olarak siz değerli çiftlerimize başka hiç bir yerde bulamayacağınız kişiye özel tasarım çizim davetiye modelleri üretmekteyiz. Karikatürlü Davetiye Modeli örneğimiz davetiye modeli seçiminize karar vermenizi kolaylaştıracaktır.

Zarif çiçek motifleri ile süslenmiş, gelin ve damadın profil duruşunu öne çıkartan bu kişiye özel davetiye tasarımı örneğimiz; ön yüzünde abartıya kaçmayan sade ve soft renklerden oluşan bir tasarıma sahipken, arka yüzünde ise gelin ve damadın ismini italik dikkat çekici fontlarla öne çıkartan çiçek motifleriyle süslenmiş bir tasarıma sahiptir. Karikatür Davetiye Modelinin arka yüzünde siz değerli çiftlerimizin sevdiklerini Düğün Törenine davet edeceği anlamlı bir söz yer almaktadır. Davetiye sözleri konusunda yardıma ihtiyacınız varsa buraya tıklayabilirsiniz.

Fiyata Dahil Hizmetler

  • Karikatürlü davetiye modelinin kişiye özel çizimi,
  • 500 adet kaliteli kağıda baskı,(Farklı sayılarda baskı için bizimle iletişime geçiniz.
  • Ücretsiz belirttiğiniz adrese kargo, (Yurt dışına kargo imkanımız yoktur)
  • Davetiye dışında farklı materyallerde kullanabilmeniz için PDF, JPG formatlarında Karikatür Davetiye Modeliniz e-posta ise size gönderilecektir.
Tasarım ve Çizim Hakkında Bilgi

Ürün Bilgisi

Ürün Kodu: n1a2n3i4k5d6e7s8i9g10n18

Adet ve Fiyat: Karikatürlü Davetiye Modeli standart olarak 500 adet basılmaktadır.  Ancak farklı adetlerde baskı isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kağıt Tipi: Hayatınızın en anlamlı gününde sizi temsil edecek olan davetiyeniz, en güzeli ve en sağlamı olmalıdır. Bu nedenle baskı renklerini en iyi şekilde yansıtan ve sağlamlık açısından oldukça güçlü olan 350 gram 1.Kalite Kuşe kağıt kullanmaktayız.

Davetiye Boyutu: Davetiyelerimiz bir çok zarf modeline uygun olarak tasarlanmıştır. Davetiyelerimizin standart ölçüsü 16,8×11 cm olarak belirlenmiştir. 

Kargo: Karikatür Davetiye Örneği, çizim ve baskı işlemleri tamamlandıktan sonra ücretsiz olarak adresinize postalanacaktır. (Yurt dışına kargo işlemi yapılmamaktadır.)

Zarf: Karikatür Davetiye Modeli kişiye özel olarak tasarlandığı için, üzerindeki çizimlerin öne çıkması esastır. Bu nedenle ürünlerimizde zarf kullanmıyoruz. Ancak zarfsız yapamayız diyorsanız bu konuda sizlere yardımcı olabilecek tavsiyeler vermekteyiz.

Karikatürlü Çizim Davetiye Modeli Ön Yüz Tasarımı

Karikatür Davetiye Modelinin Çizim Süreci

Karikatürlü Kişiye Özel Davetiye Tasarımımız ve diğer İllüstrasyon Davetiye örneklerimiz tarafımıza göndereceğiniz yüksek çözünürlüklü profil fotoğraflarınız referans alınarak çizilmektedir. Bu süreçte fotoğraf seçimi oldukça önemlidir. Merak etmeyin, tasarımcımız en güzel fotoğrafı seçmenize yardımcı olacaktır. Davetiyeniz için en güzel fotoğrafı seçerken gelin ve damadın bir arada olduğu bir fotoğraf şart değildir. Davetiyenizde görmek istediğiniz duruşu yansıtması yeterlidir.

Fotoğraf seçim süreci tamamlandıktan sonra davetiyenizin çizim süreci tasarımcımız tarafından başlatılır ve seçtiğiniz fotoğraf referans alınarak illüstrasyon tekniği ile fotoğraftaki detaylarınız davetiyenize işlenir.

Onay ve Revizyon Aşaması

Karikatür Davetiye Örneğinin çizim süreci tamamlandıktan sonra, kına ve düğün günlerinin tarihleri ile adresleri, ilgili bölüme yazılır ardından davetiye modelinin son hali onayınıza sunulur. Bu süreçte “burnum küçülsün”, “sakallarım siyah olsun” ve benzeri istekleriniz gerçekleştirilir. Bu aşamada 2 değişiklik yapma hakkına sahipsiniz. Revizyon tamamlandıktan sonra davetiyeniz baskıya gönderileceği için bu aşamadan sonra değişiklik yapmak mümkün olmayacaktır.

Karikatürlü Davetiye Modelinin Baskı ve Kargo Süreci

Davetiyeniz çizildi, tarafınızdan onaylandı ve son haline kavuştu. Sırada baskı aşaması var. Standart olarak 500 adet baskı alınmaktadır ancak farklı adetlerde baskı almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Davetiyeniz anlaşmalı olduğumuz matbaalarda 16,8×11 cm ebatlarında basılmaktadır. Baskı tamamlandıktan sonra belirttiğiniz adrese ücretsiz olarak kargoyla gönderilmektedir.

Karikatür Davetiye Örneğinin Çizim, Baskı ve Kargo Süreçleri

Çizim:  1-3 iş günü (Tasarımcılarımızın yoğunluğuna göre değişmektedir. Çizim gününüz siparişinizle birlikte rezerve edilip size bildirilmektedir.

Baskı:  2-4 hafta. (Matbaanın yoğunluğuna göre baskı minimum 2 maksimum 4 haftayı bulmaktadır.)

Kargo:  1-3 iş günü. (Mesafeye göre değişmektedir.)

Toplam : Maksimum 4-5 hafta içerisinde kişiye özel çizim davetiyeniz size ulaşmış olacaktır.

Süreleri mutlaka göz önünde bulundurarak siparişinizi davetiye dağıtım planınızdan mümkün olduğunca erken veriniz.

Karikatür Çizimli Davetiye Örneği Arka Yüz Tasarımı

Davetiye Modeli Hakkında Ek bilgiler

Karikatür Davetiye Tasarımının çizim, baskı ve kargo işlemleri tamamlandıktan sonra davetiyenizi farklı materyallerde kullanabilmeniz için sizlere PDF ve JPG formatlarında e-posta ile göndermekteyiz.

Merak ettiğiniz bazı soruların cevaplarını ‘Sık Sorulan Sorular’ sayfamızdan alabilirsiniz.

Ayrıca ekibimizle iletişime geçmek için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz. Hızlı bir şekilde size dönüş sağlanacaktır.

Tasarım ve Çizim Hakkında Bilgi