Eğer sizde sade, şık ve farklı bir davetiye örneği arıyorsanız, ‘İllüstrasyon Çizim Sade Davetiye Modeli‘ ürünümüz tam size göre.

Şık çiçek motifleriyle süslenmiş olan bu davetiye, gelin ve damadın kişiye özel çizimini göz yormayacak şekilde öne çıkartarak minimalist bir görünüm sunmaktadır.

Yatay şekilde konumlandırılmış olan bu sade düğün davetiyesi örneği, orta kısmında davetiye sözü, kına ve düğün salonu adresi yazılacak şekilde tasarlanmıştır.

Fiyata Dahil Hizmetler

  • Tasarım ve kişiye özel çizim
  • 500 adet baskı. (Tercihinize göre farklı adetlerde baskı yapılmaktadır.)
  • Ücretsiz kargoyla adrese teslim
  • Çiziminiz, farklı materyallerde kullanabilmeniz için PDF, JPG formatlarında e-posta ile size gönderilmektedir.
Tasarım ve Çizim Hakkında Bilgi

Ürün Bilgisi

Ürün Kodu: n1a2n3i4k5d6e7s8i9g10n14

Adet ve Fiyat: Davetiye modellerimiz aksi istenmedikçe 500 adet olarak basılmaktadır.  Farklı sayılarda baskılar için lütfen iletişime geçiniz.

Kağıt Tipi: Hayatınızın en önemli ve en özel gününde kendinizi iyi hissetmeniz için ürünlerimiz 1.kalite malzemeden üretilmektedir. Kağıt tipi 350 Gram 1.Kalite Kuşe Kağıttır. 

Davetiye Boyutu: Davetiye türlerimiz standart olarak 16,8×11 cm ebatlarında basılmaktadır.

Kargo: Baskı sonrası kişiye özel çizim davetiyeniz, ücretsiz kargo olarak adresinize postalanacaktır. 

Zarf: Davetiye modellerimizde, tarzından dolayı zarfa ihtiyaç duyulmamaktadır. Bu nedenle ürünler zarfsız olarak tarafınıza gönderilecektir. Eğer zarf almak isterseniz, bu konuda tasarımcılarımız sizlere çeşitli önerilerde bulunacaklardır. En önemli husus davetiye zarfı boyutunun, davetiye boyutundan 1 cm daha büyük olmasıdır.

Kişiye Özel Davetiyenizin Çizim Süreci

Ürünlerimiz el emeği olduğu için, çizim sürecinde tasarımcımız sizinle iletişim halinde olacak. Çizime başlamadan önce, karşıdan çekilmiş yüksek çözünürlüklü ve net bir fotoğrafınıza ihtiyacımız var. Gelin ve damadın fotoğrafları ayrı ayrı olabilir, önemli olan sizin sevdiğiniz ve davetiyenizde görmek istediğiniz bir duruş ve profil olması yeterli.

Fotoğrafınız seçildikten sonra, illüstrasyon tekniği ile fotoğraftaki detaylarınız davetiyeye basılmak üzere tasarımcımız tarafından çizilecektir.

Onaylama ve Revizyon Süreci

Çizim tamamlandıktan sonra, tasarımcımızdan genel duruş dışında bazı vücut hatlarınız ve renk tonları için ufak tefek değişiklikler isteyebilirsiniz. Bu aşamada 2 değişiklik hakkına sahipsiniz. Revizyon süreci tamamlandıktan sonra çiziminizin son hali onaylamanız için tarafınıza gönderilecektir.

Davetiyenizin Baskı ve Kargo Aşaması

Size özel çizilen illüstrasyon davetiyenizin onaylanmasının ardından, baskı için görseliniz matbaaya gönderilecektir. Matbaanın yoğunluğuna göre davetiyeniz ortalama 2 ila 4 hafta arasında basılacak ve adresinize ücretsiz kargoyla gönderilecektir.

Çizim, Baskı ve Kargo Süreçleri

Çizim:  1-3 iş günü (Tasarımcılarımızın yoğunluğuna göre değişmektedir. Çizim gününüz siparişinizle birlikte rezerve edilip size bildirilmektedir.

Baskı:  2-4 hafta. (Matbaanın yoğunluğuna göre baskı minimum 2 maksimum 4 haftayı bulmaktadır.)

Kargo:  1-3 iş günü. (Mesafeye göre değişmektedir.)

Toplam : Maksimum 4-5 hafta içerisinde kişiye özel çizim davetiyeniz size ulaşmış olacaktır.

Süreleri mutlaka göz önünde bulundurarak siparişinizi davetiye dağıtım planınızdan mümkün olduğunca erken veriniz.

Ek Bilgiler

Sipariş, çizim, baskı ve kargo işlemleri tamamlandıktan sonra, davetiyenizi veya kişiye özel profil çiziminizi farklı objelerde kullanabilmeniz için PDF veya JPG formatında size e-posta ile göndermekteyiz.

Merak ettiğiniz bazı soruların cevaplarını ‘Sık Sorulan Sorular’ sayfamızdan alabilirsiniz.

Ayrıca ekibimizle iletişime geçmek için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz. Hızlı bir şekilde size dönüş sağlanacaktır.

Tasarım ve Çizim Hakkında Bilgi