Kişiye özel olarak hazırladığımız bez sırt çantası modeli, bu yaz çok konuşulacak. Sizde erkek – kadın farklı çanta modelleri aramaktan sıkıldıysanız bu ürünümüz tam size göre, üstelik tüm ayakkabılarınızla da uyumlu.

Tarafımıza göndereceğiniz yüksek çözünürlüklü fotoğraflarınız üzerinden tasarımcımızın çizeceği illüstrasyon çizim; ipli bez sırt çantası üzerine baskı alınarak ücretsiz bir şekilde size kargolanacaktır.

İp Büzgülü Bez Sırt Çantasının Özellikleri

*Size özel kaliteli çizim baskılı,
*%100 pamuklu doğal kumaştan çanta,
*35×40 cm her kullanıma uygun ideal ölçü,
*İp büzgüsü ile kolay ve pratik kullanım,
*Çok amaçlı kullanım,
*Hem erkek sırt çantası, hem kadın sırt çantası,
*Ücretsiz kargo.

Pratik Kullanım İçin Tasarlandı

%100 pamuklu doğal kumaştan yapılan bez beyaz sırt çantası modelimiz; alışveriş çantası, plaj çantası, laptop çantası, evrak çantası, okul çantası, spor çantası, makyaj çantası gibi çeşitli amaçlarla da kullanılabilir. Plastik ürünlerin çevreye ve size vereceği zarara karşı, bu sırt çantası modelimiz doğal yapısıyla hem dayanıklı hem de zararsızdır.

İp büzgülü ağız yapısı sayesinde kolaylık sağlayan bu bez çanta, aynı iplerden sırta asılarak pratik bir şekilde kullanılabiliyor.

Sevdikleriniz İçin Harika Bir Hediye

Bu çantayı kendiniz için düşünebileceğiniz gibi, sevdiklerinize harika bir sürpriz de yapabilirsiniz. Şık bir hediye kutusu içerisinde onu mutlu edebilirsiniz.

Hem Erkek Çanta, Hem Kadın Çanta

Hem kadınlara hem de erkeklere hitap eden yapısı sayesinde, tüm bireylerin kullanımına uygun bir üründür.

İllüstrasyon Çizim Süreci

Kişiye özel olarak tasarlanan bu bez sırt çantasının en büyük özelliği, üzerine size özel olarak yapılan çizimdir. Bu süreç siz çantayı satın aldıktan sonra başlar. Tasarımcımız ile birlikte en iyi çekilmiş, sizin de hoşunuza giden bir fotoğrafınız seçilir ve çizime başlanır. Çizim bittikten sonra, onay ve revizyon süreci başlar. Çizim ortalama 1-2 gün sürmektedir.

Çizimin Onaylanması ve Revizyon

İllüstrasyon çiziminiz sona erdiğinde tasarımcımız baskı için onayınızı isteyecektir. Bu aşamada gövdenizin genel duruşu dışında yüz hatlarınızda ‘burun küçültme’, ‘saç – sakal rengi’ gibi ufak tefek değişiklikler yapılabilmektedir. Ardından tasarım çok yakında kavuşacağınız sırt çantanıza basılmak üzere matbaaya verilir. Matbaa baskı süreci yoğunluk durumuna göre 1 ila 3 hafta arasında değişmektedir. Genellikle 1 haftada işlem tamamlanmaktadır.

Kargo Süreci

Çizim ve baskı işlemleri tamamlandıktan sonra, ücretsiz kargo seçeneğimiz ile ipli illüstrasyon çizim bez çanta modelimiz size ulaşmak üzere yola çıkacaktır. Kargo süresi yaklaşık 1-3 iş günü sürmektedir.

Ek Bilgiler

Size özel çizim yapıldığı için, dilerseniz farklı amaçlarla kullanabilmeniz için pdf, jpg formatlarında tasarımcımız çiziminizi size e-posta yoluyla gönderecektir.

Tasarım ve Çizim Hakkında Bilgi