Bu Davetiye Çizimi Sizi İfade Edecek

Farklı, neşeli ve sizi anlatan özel çizim bir davetiye ile hayatınızın en özel gününe sevdiklerinizi davet edeceksiniz. Size özel çizdiğimiz bu ürünümüzle en özel gününüzde yanınızda olmaktan gurur duyacağız.

Ürün Bilgisi

Tasarıma eklenecek olan ekstra çizim önerileriniz için fiyat farkı alınacaktır. Farklı sayılardaki baskı seçeneklerimiz ve konsept dışındaki önerileriniz için lütfen sipariş vermeden önce mağazamızla iletişim kurunuz. (info@nanikdesign.com)

Kağıt Tipi: 350 Gram 1.Kalite Kuşe Kağıt

Davetiye Boyutu: 16,8×11 cm.

Kargo: Ürün ücretsiz kargo seçeneği ile adresinize ulaştırılacaktır.

Zarf: Ürünün tarzı sebebiyle zarfa ihtiyaç duyulmamaktadır. Ancak tercih etmek isterseniz zarf temini size aittir. Dilerseniz konuyla ilgili fikir ve tavsiyelerimizle sizlere yardımcı olabiliriz. (Zarf boyutu, davetiye boyutundan en az 1 cm daha büyük olmalıdır.)

Fotoğraf Sizden Çizmesi Bizden…

Siparişinizi verdikten sonra, çiziminize sizinle birebir iletişim kurarak başlıyoruz. Tarafımıza seçtiğiniz davetiye modeline uygun tam karşıdan veya yan profilden çekilmiş, çözünürlüğü yüksek ve aydınlık bir ortamda çekilmiş fotoğraflar gönderiyorsunuz. Fotoğraflar ne kadar kaliteli ve çözünürlüğü yüksek olursa, çizim de o kadar güzel olacaktır. Zira çizerken yüzünüzün tüm detaylarını görmemiz gerekiyor. O nedenle yakın plandan sadece yüzünüzün fotoğrafı yeterli olmaktadır.

Revizyon ve Onaylama Süreci 

Gönderdiğiniz fotoğraflar baz alınarak tasarlanan davetiye çiziminiz sona erdiğinde, revizyon süreci başlamaktadır. Bu aşamada ufak tefek renk ve kıyafet modeli üzerinde değişiklikler yapmaktayız. “Burnum küçülsün”, “saç rengim açılsın” vb. istekleriniz için sadece iki adet değişiklik yapma hakkınız vardır. Gönderdiğiniz fotoğraf örneği üzerinden çizim gerçekleştirildiğinden revizyon esnasında beden ve duruşta değişiklik yapılmamaktadır. Çiziminiz tamamlandığında sizden onay alındıktan sonra baskıya gönderilecektir.

Süre ve Kargolama Bilgisi

Çiziminiz ortalama 3 iş günü içerisinde tamamlanmaktadır. (Genellikle daha erken bitmektedir.) Matbaadaki yoğunluk durumuna göre baskı süresi 2-4 hafta sürebilmektedir. Kargo aşaması ise bulunduğunuz şehre göre maksimum 3 iş günü sürmektedir. En uzun süreler dikkate alındığında davetiyeniz 4-5 hafta gibi bir sürede size ulaşacaktır. Bu nedenle misafirlerinize dağıtım yapacağınız süreyi de dikkate alarak siparişinizi düğün veya nikâhınızdan olabildiğince önce vermeyi unutmayınız.

Çizim:  3 iş günü.

Baskı:  2-4 hafta.

Kargo:  3 iş günü.

Toplam : Maksimum 4-5 hafta

Ek Bilgiler:

Matbaa sürecinde davetiyenizin adedinde %3-%5 oranlarında fire olabilmektedir.

Çizim, baskı ve kargolama işlemleri tamamlandıktan sonra; hazırlamış olduğumuz davetiye çizimlerini tercihinize göre nikâh şekeri için etiket, kupa baskı, poster baskı, t-shirt vb. tasarımlarda kullanabilmeniz için size dijital ortamda (e-posta vb.) göndermekteyiz.

Merak ettiğiniz bazı soruların cevaplarını ‘Sık Sorulan Sorular’ sayfamızdan alabilirsiniz.

Tasarım ve Çizim Hakkında Bilgi