Kitap sever dostlarınız için hoş sürprizli hediyeler düşünen Nanik Design sevgililer günü, yılbaşı, doğum günü veya diğer özel günlerde sevdiklerinize sıradan hediyeler vermek yerine bu defa farklı bir şey denemenizi tavsiye ediyor. Nanik Design arkadaşınız, eşiniz veya sizi kitap ayracı haline getirebiliyor. Bunun için info@nanikdesign.com adresine bir kaç çözünürlüğü yüksek fotoğraf atmanız yeterli.

Fotoğraf Sizden Çizmesi Bizden…

Bu kitap ayracına sahip olmak için yapmanız gereken info@nanikdesign.com e-posta adresimize tam karşıdan çekilmiş çözünürlüğü yüksek fotoğraflar göndermek. Fotoğraflar ne kadar kaliteli ve çözünürlüğü yüksek olursa, çizim de o kadar güzel olacaktır. Çünkü yüzünüzün tüm detaylarını görmemiz gerekiyor. Kitap ayracınız ona özel hediye kutusunda ve bir kaç adet gönderilmektedir. Sonrasında da çiziminizi  kullanabilmeniz, bardak vs gibi ürünler üzerine baskı alabilmeniz için pdf ve jpg olarak çiziminiz size mail yolu ile gönderilmektedir.

Ürün plastik malzemedendir. Yüksekliği 20 cm, eni ise 5 cm civarıdır. Kesimi yapıştırılması gibi işlemler elle yapıldığı için hiç bir ürün birbirinin tamamen aynısı değildir.

Teslim süresi 2 haftadır. Acelesi olan veya ben farklı bir tasarım istiyorum diyen kişiler info@nanikdesign.com adresine mail atıp bilgi alabilirler.

Tasarım ve Çizim Hakkında Bilgi