Klişe ajandalar, sıkıcı planlayıcılardan bunalanlar için özel olarak tasarlamış olduğumuz Ajanda ve Planlayıcı sizleri bekliyor.

Tamamen el yapımı olan ürünümüzün içeriği sizleri mutlu etmek, neşenizi yerine getirmek ve her daim pozitif kalabilmeniz için hazırlandı.

İçindeki görseller mevsimlerle uyumlu bir şekilde değişkenlik görmektedir. Ajanda ve Planlayıcısının içinde yıllık, aylık, haftalık ve günlük olarak ayrı ayrı planlar yapabileceğiniz tasarımlar mevcuttur.

Bu özel ajandayı; dilerseniz isminizi yazarak, dilerseniz de illüstrasyonunuzu çizerek taçlandırıyoruz.

Seçtiğiniz hazır kapaklarımızdan birinin üzerine; adınızı veya sevdikleriniz için özel bir mesajı yazıyoruz. Doğum günü kutlamaları, başarı mesajları hatta evlilik teklifleri bile bu ajanda üzerinde oldukça hoş duracaktır. Bu ajandamızı tercih eden müşterilerimize, birbirinden güzel kitap ayraçlarımızdan birini de hediye ediyoruz. Size özel bu tasarımı, açmaya kıyamayacağınız  tamamen el yapımı bir hediye paketiyle süslüyoruz.  El yapımı ajandanız hazırlandıktan sonra kargo ücreti tarafımızdan karşılanarak size gönderilecektir.