Klişe ajandalar, sıkıcı planlayıcılardan bunalanlar için özel olarak tasarlamış olduğumuz 2019 Ajanda Defter sizleri bekliyor.

Tamamen el yapımı olan ürünümüzün içeriği sizleri mutlu etmek, neşenizi yerine getirmek ve her daim pozitif kalabilmeniz için hazırlandı.

İçindeki görseller mevsimlerle uyumlu bir şekilde değişkenlik görmektedir. 2019 Ajanda ve Planlayıcısının içinde yıllık, aylık, haftalık ve günlük olarak ayrı ayrı planlar yapabileceğiniz tasarımlar mevcuttur.

Bu özel ajandayı; dilerseniz isminizi yazarak, dilerseniz de illüstrasyonunuzu çizerek taçlandırıyoruz.

2019 Ajanda ve Planlayıcımıza üç farklı şekilde sahip olabilirsiniz.

Kapağa dilerseniz sizi veya sevdiklerinizi çiziyoruz. İlaveten ikinci seçenekteki gibi yazı da yazabiliriz. Çizim için,   yüksek çözünürlüklü, yüzü objektife bakan bir adet profil fotoğrafınızı bize göndermeniz yeterli olacaktır. Bu süreçte sizden adım adım onay alarak illüstrasyon çiziminizi tamamlıyoruz. Çiftlere özel ikili çizimler de yapılabilmektedir.

Bu ajandamızı tercih eden müşterilerimize, birbirinden güzel kitap ayraçlarımızdan birini hediye ediyor ve ayrıca yapmış olduğumuz özel çiziminizi de kitap ayracı haline getirip ajandaya ekliyoruz. Size özel bu tasarımı,  açmaya kıyamayacağınız tamamen el yapımı bir hediye paketiyle süslüyoruz.

El yapımı ajandanız hazırlandıktan sonra kargo ücreti tarafımızdan karşılanarak size gönderilecektir. Fiyatı 220 TL (KDV Dahildir.) (Bu fiyata 1 kişinin yüz çizimi dahildir.) Çiftlere özel çizimler veya aile kapaklarında, her bir yüz çizimi için KDV’li fiyata +50 TL eklenmektedir.