14 Şubat Sevgililer Günü geldi çattı. Bu özel günde hediye paketi bekleyen sevgililer için, kişiye özel 14 Şubat hediye seçeneklerimizi sizler için derledik. Erkeğe hediye ne alınır? Kız arkadaşa hediye ne alınır? Sevgiliye hediye ne alınır? derdinden sizleri kurtarıyoruz.

Şüphesiz sevdiğinize verebileceğiniz en güzel hediye sevgi ve saygınız olacaktır. Ancak onu mutlu edecek ufak tefek sürpriz hediyeler de ilişkinizin tadı tuzu olacaktır.

Kişiye Özel İllüstrasyon Çizim Hediyelik Türk Kahvesi Fincanı

Bu ürünümüz hem kadınlar için hemde erkekler için oldukça sevimli ve şık bir tercih olacaktır. Tarafımıza göndereceğiniz yüksek çözünürlüklü fotoğraflarınız, tasarımcımız tarafından illüstrasyon tekniği ile çizildikten sonra 80 ml hacimli seramik fincanlara basılıp ücretsiz kargo seçeneği ile adresinize gönderilecektir.
Fincan tabaklarını opsiyon olarak ahşap veya seramik olarak seçebilirsiniz.
Sevgilinizle baş başa Türk Kahvesi içebileceğiniz bu ürünümüz hakkında daha detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Erkek – Kadın İllüstrasyon Çizim Bez Sırt Çantası modeli

Bu ürünümüz ister kadınlar için ister erkekler için oldukça kullanışlı bir sırt çantası modelidir. %100 pamuklu doğal kumaştan üretilen bez sırt çantası modelimiz, 35×40 cm ölçülerinde ve oldukça geniş bir iç hacmine sahiptir. İp büzgüsü ile kolay ve pratik bir kullanım sağlayan bu çantanın en büyük özelliği, illüstrasyon tekniği ile çizilen portrenizi taşıyor olmasıdır.

Başka hiç bir yerde bulamayacağınız bu farklı model bez çantayı; isterseniz alışveriş çantası, isterseniz spor, plaj yada makyaj çantası olarak kullanabilirsiniz. Tüm taşıma amaçlarına uygun olarak tasarlanmış olan bu bez çanta modelimiz, tasarımcımız tarafından çizilen portrenizin tarafınızdan onaylanmasından ve baskı sürecinin tamamlanmasından sonra adresinize ücretsiz olarak gönderilmektedir.

Kişiye özel tasarım illüstrasyon baskılı bez sırt çantası modelimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Sevgiliye Farklı Hediye Çay – Kahve Fincanı

14 Şubat Sevgililer Gününde, sevgilinizi şaşırtıp şımartacak bir hediye almak istiyorsanız, bu kişiye özel baskılı çay – kahve fincanı harika bir seçenek olacaktır.

Ürünümüz, tasarımcımıza göndereceğiniz yüksek çözünürlüklü fotoğrafınızın illüstrasyon tekniği ile çizilip, fincan üzerine baskı alınması ile son haline kavuşmaktadır. Onayınızın ardından bu harika hediye, ücretsiz kargo seçeneğiyle kapınıza kadar gönderilmektedir.

İllüstrasyon tasarım hediyelik çay – kahve fincanı modelimiz hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Kişiye Özel Çizim Hediyelik Seramik Kupa Bardak

Erkeğe hediye ne alınır, kız arkadaşa hediye ne alınır diye düşünmenize gerek yok. Günün her saati sevgilinizin kullanabileceği bu hediye kupa bardakta sizin seçmiş olduğunuz illüstrasyon çizim yer alacak.

Tasarıma başlamadan önce, tarafımıza göndereceğiniz yüksek çözünürlüklü fotoğraflar arasından en güzelini seçip, illüstrasyon çizim tekniği ile dijital ortamda karikatür haline getireceğiz. Onayınızın ardından illüstrasyon çiziminiz, kupa bardak üzerine baskı alınarak ücretsiz kargo seçeneği ile adresinize gönderilecektir.

Kişiye özel çizim baskılı hediyelik kupa bardak ürünümüz hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Tasarım ve Çizim Hakkında Bilgi